Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Kolbudach powstała w 2002 roku z myślą o zapewnieniu dziecku wszechstronnego rozwoju, w tym rozwijaniu jego indywidualnych możliwości i zdolności.

Naszym głównym celem jest rozbudzanie wrażliwości muzycznych naszych uczniów oraz stworzenie im najwyższych warunków rozwoju.

Jesteśmy jedną szkołą muzyczną  w gminie Kolbudy, która posiada  uprawnienia szkoły publicznej nadane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Prowadzimy naukę gry na instrumentach:

Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych 2-3 razy w tygodniu ( w tym indywidualne lekcje na wybranym instrumencie oraz zajęcia teoretyczne) w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach.

Zajęcia prowadzone są przez bardzo wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną w bardzo miłej atmosferze, a metody i formy pracy dostosowane są do możliwości każdego dziecka.

Jesteśmy szkołą z wielką pasją, a dobro każdego dziecka jest dla nas największą wartością.

Prowadzimy zajęcia w oparciu o programy zatwierdzone przez MKiDN oraz autorskie programy skonstruowane przez naszych nauczycieli.

Od początku istnienia naszej szkoły uczniowie brali udział w konkursach na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim oraz lokalnym odnosząc bardzo duże sukcesy. Równocześnie brali czynny udział w koncertach m.in. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, w Domu Uphagena oraz koncertach międzyszkolnych i przeznaczonych dla całej społeczności gminy Kolbudy.

W roku szkolnym 2016/2017 rozpoczynamy zajęcia w tzw. Akademii Przedszkolaka ( zajęcia umuzykalniające ) – zapraszamy do zakładki na stronie.

Serdecznie zapraszamy.